Акція! Безкоштовне маркетингове дослідження

Акція! Безкоштовне маркетингове дослідження

Як не дивно, але більшість клієнтів, що звертаються до нас, навіть і близько не знають про те, що твориться на ринку їхньої ніші в інтернеті. Мало хто знає усіх своїї конкурентів, ще менше людей знають орієнтовну вартість реклами та місячний попит. Майже ніхто не знає які саме проблеми є в їхньої цільової аудиторії і що шукають їхні потенційні клієнти.

А саме ця інформація є найважливішою при старті рекламної кампанії та й створення сайту взагалі. Кожен хто хоче шукати в інтернеті додаткових клієнтів має розуміти:

  • з ким і як він буде конкурувати;
  • до яких бюджетів варто готуватись;
  • чого хочуть його клієнти?;
  • які переваги в конкурентів?;
  • як саме рекламуються конкуренти?

Все це та багато іншої інформації дозволяє увійти на ринок швидко та прибутково. Уся необхідна інформація надається спеціалізованими платними сервісами, які постійно "стежать" за всіма веб-сайтами та рекламними кампаніями в Google та Instagram.

Ми, звичайно ж, маємо доступи до цих сервісів, так як регулярно робимо аналіз ринку та методів реклами конкурентів наших клієнтів. Тому пропонуємо і Вам зробити такий аналіз.

На разі це абсолютно безкоштовно, але обмежене в кількості. Так як нас мало, роботи багато, а бажаючих отримати таких аналіз безкоштовно ще більше - ми встановили деякі обмеження:

  1. за один робочий день ми можемо зробити не більше, ніж 3 (три) маркетингових дослідження;
  2. для того, щоб отримати маркетингове дослідження, потрібно звернутись до нас будь-яким зручним для Вас способом та зробити репост цього поста на нашій сторінці в Facebook.

Ці обмеження створені лише для того, щоб відсіяти тих халявщиків, яким в принципі не дуже то й треба, тому вони не будуть робити репост. Хто дійсно хоче знати цікаву інформацію про свою бізнес-нішу в інтернеті - без проблем зробить репост та за необхідності зачекає кілька днів.


Маєте що сказати з цього приводу? Пишіть в коментарі :)