LANDING PAGE

СТВОРЕННЯ LANDING PAGE — ПОСЛУГА «ШВИДКИЙ СТАРТ»

Що ми пропонуємо
ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМАЄТЕ:

01.

Розробку Landing Page за 14 днів

Вам не потрібно придумувати тексти і працювати з адмінкою. Ми зробимо це за Вас, після детального інтерв'ю про Ваш бізнес.

02.

Можливість створення Мультилендінгу

Необмежена кількість сторінок Landing page, для товарів/послуг одного типу.

03.

Цільовий трафік, заявки та аналітику

Отримуйте клієнтів з Google, Facebook, Instagram, Youtube, КМС. Надаємо бонус 2 000 грн на рекламу.

Ми надаємо звіт кожного місяця про наші досягнення
ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Ви хочете отримати результат від своїх інвестицій якомога швидше?

Тоді послуга «Швидкий старт» ідеально Вам підходить. Опираючись на багаторічний досвід розробки продаючих сторінок, ми розробили готове рішення для бізнесу, за допомогою якого кожен може почати заробляти в інтернеті. Послуга «Швидкий старт» - це створення Landing page для Вашого бізнесу, написання продаючих текстів, а також якісне налаштування контекстної реклами.

Наші роботи
РОЗРОБКА LANDING PAGE В SITEHIVE
Наші переваги
Аналіз і стратегія

Повний аналіз інтернет-ніші з 0: попит, конкуренти, важливі переваги і слабкості. Формування УТП і наповнення лендінгу під ключ.

Два в одному - власна CMS + CRM

Дійсно зручна, сучасна і легка адмінка сайту. Також, Ви не пропустите жодної заявки використовуючи вбудовану CRM.

Реклама у пошуку і соц мережах

Для залучення клієнтів через сайт Вам необхідна Ефективна реклама - пропонуємо повний комплекс послуг з просування сайту.

Адаптивна верстка

Ваш сайт буде коректно працювати на всіх пристроях, будь то великий екран ПК, середній екран ноутбука/планшету чи маленький екран телефону.

Висока конверсія

Ми знаємо які сайти люблять люди, яку інформацію слід давайти на сайті та як саме її подавати. В комплексі з правильно налаштованою рекламною кампанією ця робота дає хороші результати.

Підтримка

Ми постійно відстежуємо ефективність роботи сайту та швидко реагуємо на будь-які зміни. Вдосконалюємо та оптимізовуємо як сам сайт, так і рекламну кампанію.

3 кроки до швидкого старту вашого бізнесу в Інтернеті:
Для того, щоб почати продавати через інтернет вже через 7 робочих днів, нам необхідно створити продаючу сторінку, на якій буде розміщена ключова інформація про ваші товари та послуги.
Коли продаюча сторінка готова, потрібно привести на неї потенційних клієнтів. Для швидких результатів найкраще підходить контекстна реклама в Google, Facebook, Instagram, медійна реклама. Визначивши цільову аудиторію наш спеціаліст налаштовує рекламну кампанію так, щоб на Ваш новий сайт потрапляли тільки цільові відвідувачі, що зацікавлені у вашому товарі/послузі.
Щоб розуміти ефективність рекламної кампанії, ми налаштовуємо веб-аналітику за допомогою якої буде відображатися реальна картина поведінки людей на сайті. Так ми будемо бачити кому більше всього цікавий наш сайт та які саме його розділи, хто залишав заявку. Ця інформація допомагає скоротити витрати на рекламу через оптимізацію рекламної кампанії на самих "гарячих" клієнтів.
Процес створення сайту
Основні етапи розробки
01
Знайомство і постановка задачі

Проводимо інтерв'ю з метою збору інформації для проведення аналізу ринку та конкурентів, створення технічного завдання.

02
Розробка УТП

Формуємо унікальну торгову пропозицію Вашого Бізнесу, для досягнення максимального результату продажів.

03
Створення контенту для сайту

Написання статей, слоганів, тригерів, заголовків, емоційних якорів, підбір та оптимізація фото та картинок, іконок і т.д.

04
Створюємо прототип сайту

Перед тим як приступити до створення дизайну сайту, створюється прототип сайту з врахуванням маркетингового дослідження.

05
Адаптивний дизайн

Дизайн та верстка сайту тільки адаптивні, щоб Вашим потенційним клієнтам було зручно переглядати сайт як на комп'ютерах, так і на телефонах.

06
Програмування

Після програмування та розміщення сайту в Інтернеті, керування контентом сайту проводиться із допомогою власної CMS SiteHive.

портфоліо
Наші останні роботи
З ким ми працюємо
Наші клієнти
FAQ
Поширені запитання