В цій рубриці ми будемо публікувати серію статей, які пов'язані між собою та постійно розвивають певну думку. Для того, щоб вам було зручно швидко знаходити попердні чи наступні матеріали - ми називатимемо усі статті цієї рубрики "Випуск №N"

Випуск №4 Як?
Випуск №4 Як?
Стаття   |   30.07.2018
   

З попередніх статей “Навіщо?” та для “Для Кого?” Ви дізнались що саме мотивувало нас створити компанію SiteHive та Кому вигідно з нами співпрацювати. Прочитавши ці дві статті закономірно витікає наступне питання - “Як?”. Так ось, давайте розкриємо це питання :)

Читати далі
Випуск №3 Для Кого?
Випуск №3 Для Кого?
Стаття   |   19.06.2018
   

У попередній статті "Навіщо?" - ми детально розписали мету проекту SiteHive (навіщо він був створений). Відразу ж після прочитання статті, напевно, у багатьох з вас виникло питання: "А для Кого ви створили SiteHive? Або Кому може бути корисний проект SiteHive?". Саме це питання ми спробуємо розкрити в даній статті.

Читати далі
Выпуск №2. Навіщо?
Выпуск №2. Навіщо?
Стаття   |   10.06.2018
   

Напевно, у всіх коли-небудь виникало це глибоке внутрішнє питання - "Навіщо?". Дійсно, навіщо ми Це робимо? Навіщо нам створювати якісь складні незрозумілі проекти? Навіщо ускладнювати собі життя? Заради грошей? ...

Читати далі
Випуск №1 Вітання!
Випуск №1 Вітання!
Стаття   |   05.06.2018
   

Цей проект виношувався 9 місяців. За цей час ми встигли продумати, описати, створити та відтестувати просту, але дуже ефективну систему. Систему, яка дає нам можливість створювати дійсно Продаючі сайти в терміни менше, ніж за один тиждень.

Читати далі