Блог SiteHive

Вилка малого бізнесу

Вилка малого бізнесу — або працювати самому, або будувати одразу компанію на 7+ людей

Звідти така думка? — Досвід роботи з різними клієнтами. Нижче пояснюємо детальніше

Конкуренція в інтернеті на сьогоднішній день є дуже високою практично в усіх нішах. Ціни на рекламу ростуть не по дням, а по часам і будуть рости далі. Люди стають “імунними” до звичайної реклами. Вартість адекватно налаштованої реклами також зростає, так як досвідчені спеціалісти за свої знання хочуть з кожним роком все більше і більше.

Окрім того, сьогодні Оригінальність та Вірусність звертає на себе увагу та робить перші продажі. Висока Якість та Швидкість обслуговування дозволяє втримати клієнта. Більшість бізнесів можуть вижити лише за рахунок повторних продажів.

А чи всім доступні ці можливості? Хороше питання

Станом на початок 2018 року, малий бізнес в Україні в основному складається з ФОПів, які в одній особі являються мінібізнесом. Вони досить непогано заробляють (більше, ніж кілька мінімальних зарплат), але і дуже мало витрачають. Зазвичай їхні послуги продаються через сайти безкоштовних оголошень типу OLX або через соцмережі. Часто так зване “сарафанне радіо” постачає більшу половину клієнтів.

Такі умови провокують низьку маржинальність такого мінібізнесу. Це вважається абсолютно нормальним. Купив за 1 000 грн, продав за 1 100 грн, заробив 100 грн. Продав так 3-4 рази на день — і можна жити. Так люди живуть місяць, два, півроку, ну навіть якщо 1-2 роки. А що далі? А далі стає скучно, мало, не цікаво — хочеться більше.

І тут все кардинально міняється

Коли Ви хочете розширити свій мінібізнес — починається купа проблем. Потрібно платити людям заробітні плати, знайти або навчити толкових людей, податки за них платити, приміщення орендувати, організовувати логістику, найняти бухгалтера, вкладати гроші в рекламу та постійно вдосконалювати продукт. Маржа в 10% тут вже ніяк не потягне всі ці витрати.

В той час, конкуренти вже:

  • або дуже потужні, продають мільйонами і живуть на повторних продажах та довірі зі сторони клієнта;
  • або дрібні мінібізнесмени, яким Ви були до недавнього часу, які буквально давлять Вас низькою ціною і перебивають Вам весь бізнес.

От і виходить наша “Вилка малого бізнесу”

Ми працюємо самостійно з низькою маржою і заробляємо на тих оборотах, які самі можемо потягнути. Або, нам приходиться одразу наймати досить великий штат людей, щоб покрити всі витрати і самим щось заробити. Зазвичай це вже більше 10 людей: 3-5 спеціалістів з виробництва, 1 продавець, 1 логіст, 1 бухгалтер, 1 помічник або замдиректора + Ви = 8-10 людей вже працюють. А під них треба хороший офіс, а чай/кава/вода/дрібні витрати, а податки, лікарняні, відпустки, а… і т.д. Ну Ви розумієте.

Таким чином, ми досить часто бачимо як мінібізнес впирається в жорсткі обмеження на тому чи іншому етапі розвитку. І щоб вирватись з цього обмеження і вийти на новий рівень, потрібно зробити хорошу інвестицію. При чому інвестицію як фінансову, так і інтелектуальну, часову, людську і т.д.

Саме тому, опираючись на цей досвід та інформацію, ми й заснували компанію «SiteHive». Абсолютно нові незвичні, але неймовірно вигідні та життєво необхідні, умови по створенню сайтів. Комплексний продукт, який дає можливість зробити інтелектуальну інвестицію з максимальною прибутковістю. За мінімальні гроші Ви можете створити сайт заточений під рекламу всього за 1 тиждень! І вже з наступного тижня почати заробляти. Забезпечити роботою тих самих 8-10 чоловік часом буває вкрай складно, тому такі терміни — це порятунок для усіх, хто хоче швидко отримати достойний результат.


Інвестуй, експериментуй, реалізуй або не заважай

Інвестувати в сайт


Інтелектуальна інвестиція — запорука швидкого старту малого бізнесу

Уявіть собі. Ви звертаєтесь до нас. Ми задаємо Вам деякі важливі запитання. Робимо аналіз вашої бізнес ніші в інтернеті (1 день). Прописуємо рекламний бюджет, стратегію роботи по рекламі, орієнтовний очікуваний результат. Презентуємо його Вам — якщо Вам підходить, робимо за 1 тиждень сайт згідно отриманих результатів дослідження. Запускаємо рекламу. Виходить що на 9-10 день ви вже отримуєте перші дзвінки та заявки від потенційних клієнтів.

По грошам це виходить: 600$ сайт + 100$ мінімальна реклама на перший місяць (100$ рекламний бюджет). Підсумовуючи, інвестиція всього лиш в 700$ (дешевше ніж Iphone, доречі :)) вже в кінці першого місяця принесе вам кілька клієнтів, які частину тої суми вже відіб’ють. Де ви бачили, щоб Iphone приносив гроші??? А наш сайт приносить гроші :) та ще й стабільно!

А що далі?

Мало того, перший місяць був 700$, а другий? Ну, а другий місяць, виходить вже 200$ (100$ рекламний бюджет + 100$ вартість нашої підтримки). А якщо ви заробляєте на тих клієнтах 500$. То що виходить? Виходить що 300$ чистого прибутку в місяць. А це повне повернення інвестиції за 2-3 місяці, а за рік — краще не рахувати :))) а то починає розпирати.

Ну і це ми ще не рахували скільки коштує утримання Вашого бізнесу на місяць. І скільки Ви вже втратили грошей, поки читали ту статтю.

Виникли запитання? Запитуйте! :)