Блог SiteHive

Випуск №1 Вітання!

Цей проект виношувався 9 місяців.

За цей час ми встигли продумати, описати, створити та відтестувати просту, але дуже ефективну систему. Систему, яка дає нам можливість створювати дійсно Продаючі сайти в терміни менше, ніж за один тиждень.

І це в повній комплектації з урахуванням:
-аналізу бізнесу, конкурентів, попиту;
-створення сайту виходячи з отриманих даних;
-створення/пошуку контенту і наповнення сайту;
-налаштування аналітики та реклами в Google, Facebook, Instagram;
-запуск реклами, її поточна оптимізація та підтримка.

Все це ми вирішили продавати в одному флаконі.
Чому так? В першу чергу тому що ми відштовхуємося від більш ніж 9 річного досвіду роботи в сфері створення сайтів і налаштування реклами.

З нашим досвідом будь-хто зробив би так само. Це логічні висновки до яких прийде кожен, хто буде бачити десятки і сотні занедбаних проектів через якісь дрібніх недоробки типу: відсутність наповнення сайту, відсутність грамотних текстів чи структури сторінки, відсутність прописаної стратегії рекламної кампанії на кілька місяців вперед і т.д.

Отже, ми представляємо вам наше творіння - SiteHive.
SiteHive - це команда досвідчених фахівців у сфері створення сайтів та налаштування прибуткової реклами.
SiteHive - це система управління сайтом (CMS) з якою зручно працювати як простим користувачам, так і маркетологам, верстальщикам чи програмістам.
SiteHive - це платформа для швидкого створення функціональних сучасних сайтів, що дозволяє будь-якому верстальщику чи програмісту швидко зробити сайт для свого клієнта.
SiteHive - це SaaS платформа, що надає послуги по принципу “як є” та ще й з безкоштовним оновленням для всіх користувачів.
В кінці-кінців SiteHive - це новий погляд на створення сайтів та рекламу. Наше бачення свіже та гостре. Часом клієнти схильні не погоджуватися з нашою системою ведення співпраці. Адже це незвично і виходить за рамки стандартної моделі співпраці.

Але, дізнавшись про всі переваги нашої моделі співпраці, а це: низька ціна, висока якість, найкоротші терміни і, найголовніше, повний комплекс послуг “під ключ” - більшість клієнтів, яким дійсно потрібний сайт  для старту продажів тут і зараз, погоджуються на наші умови. І вже через кілька тижнів ці щасливчики не встигають обробляти вхідний потік заявок і зовсім забувають про те що ще місяць тому вони ламали собі голову питаннями: Як би то мені зробити сайт? Як почати продажі? З ким його робити? Як підтримувати? і т.д.

Тепер ці проблеми їх не турбують - сайтом цілком і повністю займається SiteHive. Головне завдання що стоїть перед кожним підприємцем - керувати своїм бізнесом, розвивати і розширювати його при необхідності, думати про те, що ще можна покращити в своєму бізнесі.

На цій філософській ноті ми завершуємо наше вітання і в наступних статтях більш детально розповімо про ту саму модель співпраці, яку ми пропонуємо і яка, як ми вважаємо, повинна істотно спростити життя підприємців, по крайній мірі в питаннях пошуку клієнтів в інтернеті.

Виникли запитання? Запитуйте! :)