Блог SiteHive

Выпуск №2. Навіщо?

Випуск №2. НАВІЩО?

Напевно, у всіх коли-небудь виникало це глибоке внутрішнє питання - "Навіщо?".
Дійсно, навіщо ми Це робимо? Навіщо нам створювати якісь складні незрозумілі проекти? Навіщо ускладнювати собі життя?

Заради грошей? Ні. Гроші ми можемо заробити дуже багатьма більш простими способами. З нашими знаннями, досвідом і ресурсами питання заробітку просто грошей не стоїть.

Заради слави? Ні. Навіть якщо ми станемо дуже популярними в своїй вузькій ніші - мало хто з широкого кола людей буде знати нас в обличчя або навіть по імені.

Заради влади? Теж ні. Яка ж тут влада? :) З ранку до вечора займатися розробкою та оптимізацією сайтів, рекламою, спілкуватися з людьми про їхній бізнес.

Швидше схоже на невинне хобі...

Перш ніж почати створювати платформу SiteHive, ми приблизно розуміли Навіщо ми це робимо. У нас була певна Ідея, яка протягом 9 місяців перероджувалася в деяку Місію - "Зробити доступний для всіх в Україні сервіс по створенню прибуткових сайтів".

Усвідомивши цю Місію, нам стало зрозуміло звідки беруться сили та енергія реалізовувати настільки божевільну Ідею.

Виявляється, є люди, яким потрібен наш продукт :). Саме ці люди і є та точка опори на якій стоїть проект SiteHive.

Сфера створення сайтів та інтернет-реклами на сьогоднішній день ще дуже молода, тому кваліфіковані фахівці розподіляються по ній не зовсім рівномірно. Так складаються обставини, що талановиті фахівці в першу чергу йдуть туди, де більше грошей. А в сфері малих бюджетів працювати поки що нікому не цікаво. По крайній мірі, нікому з досвідом і знаннями, яких вимагає ринок.

Ніякі серйозні рекламні агентства та веб-студії не беруться за недорогі сайти з місячним рекламним бюджетом в 100$ -200$. Воно й зрозуміло. Навіщо розмінюватися на дрібниці, якщо є можливість урвати куш? Великі проекти, великі бюджети, щедрі комісійні. Все це круто і для багатьох дуже навіть цікаво.

Але ми в якийсь момент побачили що перед нашим носом пустує ціла незайнята ніша - сотні тисяч підприємців і малих бізнесів України недоотримують якісного сервісу. Ніхто не може запропонувати їм за помірну ціну дійсно якісний продукт з хорошою фаховою підтримкою. Вони буквально чекають нашої появи...

Тому наша відповідь на питання "Навіщо?" Звучить приблизно так:

"Тому що ми вважаємо цей ринок дуже перспективним. Ми бачимо майбутнє в якому саме проекти подібні до нашого займаються розробкою і підтримкою веб-сайтів. У нашому майбутньому ця робота коштує недорого, але в той же час є досить якісною. І найголовніше - все робиться швидко, в найкоротші терміни і приносить реальний прибуток нашим клієнтам. Проект SiteHive просто повинен бути. Він потрібен Світу!"

Тепер, відповівши на питання "Навіщо?" - з'являються ще два важливих питання: "Для Кого?" І "Як?". Відповіді на ці питання ми дамо в наших наступних випусках :)

P.S. Якщо Ви вже зараз розумієте, що Вашому Бізнесу дійсно потрібен якісний сайт і реклама - звертайтеся;) ми завжди будемо раді допомогти тим, кому дійсно Треба!


Виникли запитання? Запитуйте! :)