Блог SiteHive

Випуск №4 Як?

Випуск №4 Як?

З попередніх статей “Навіщо?” та для “Для Кого?” Ви дізнались що саме мотивувало нас створити компанію SiteHive та Кому вигідно з нами співпрацювати. Прочитавши ці дві статті закономірно витікає наступне питання - “Як?”. Так ось, давайте розкриємо це питання :)

З чого все почалось

Для початку я хочу описати інформаційний простір в якому я жив перші 8 років своєї кар’єри “рекламщика” в інтернеті.

В далекому 2008 році я почав займатись SEO-просуванням сайтів. Спочатку це було всього 2-3 сайти, я вчився, збирав інформацію, досліджував, експерементував… Потім я зрозумів як круто і швидко це все працює і пішло поїхало. Багато клієнтів, різних сайтів, різних CMS-систем, бюджетів, партнерства, нюансів і т.д.

Батхьорт №1

Все було круто, але як завжди було якесь “АЛЕ”. Часи були такі що SEO робилось дуже просто дешево та швидко. Сайти влітали в ТОП-10 мало чи не за 2-3 тижні по ВЧ та СЧ запитам (високочастотним та середньочастотним) за якихось 100$-200$ доларів бюджету. Деякі клієнти на цьому дуже піднялись, але більшість чомусь це все пропустило поміж себе. “Страшні” сайти, поганий сервіс, відсутність товару на складі, неможливість надати обіцяну послугу та ще з десяток інших популярних причин чому весь той трафік, який приходив на сайт завдяки хорошому SEO просто “вилітав в трубу”.

Мені було дуже сумно від того і я не міг нічим допомогти своїм клієнтам. Вони часто просили мене переробити сайт, постійно його підтримувати технічно, але мені бракувало як часу та навиків, так і бажання. Навіщо мені займатись чужою роботою, якщо я добре вмію робити свою роботу.

Батхьорт №2

Потім часи SEO “халяви”, коли все було просто швидко та дешево, закінчились. Прийшов прекрасний алгоритм “Пінгвін” і я зрозумів що пора розширюватись спеціальність на контекстну рекламу. І тут історія повторилась. Я навчився робити класну рекламу і поки вона коштувала копійки мої клієнти не цінувались цього, тримали жахливі сайти, які давали низьку конверсію і швидше відлякували більшу частину клієнтів. Знову та сама проблема - я не хочу і не можу робити і рекламу, і сайти, але при тому всьому витрачаю неймовірно багато часу на технічну SEO-оптимізацію сайтів при тому що я не програміст і мені дуже складно працювати з PHP та JS кодом. Ну і клієнти також “відвалюються”, бо їм стає невигідно довго так працювати.

І знову мені сумно від того, що моя класна робота накривається “мідним тазом” із-за того, що сайти більшості моїх клієнтів зовсім не готові до серйозної реклами, швидких змін, оптимізації, А/Б тестування та іншої рекламної роботи. Я стільки всього навчився, а використати це банально не міг.

Ковток кисню і шалені рішення

І так перебуваючи в цьому інформаційному полі роками я постійно задумуюсь про те, щоб почати робити сайти самому. Звісно, що з нуля навчатись цьому не варіант - часу на все вистачить. Так потрошки зароджується ідея створити свою власну веб-студію, де сайти будуть робитися згідно моїх рекламних бачень, легко та швидко будуть мінятись, будуть зручні як для рекламщиків, таких як я, так і для звичайних користувачів, які просто хочуть мати зручну панель керування сайтом.

Так народилася ідея створення SiteHive. Майже рік ми працювали лише над створенням власної CMS системи, яка б була зроблена по всім канонам сучасного SEO та інтернет-маркетингу загалом.

Накінець-то результати...

І ось тепер, з гордістю, ми представляємо Вам CMS SiteHive, що працює по принципу SaaS продукта. Вам не потрібно вчитись щось там встановлювати та підтримувати, займатись хостингом та доменами - все це та багато іншого беремо ми на себе. Наша система працює на єдиному центральному сервері, до якого ми можемо підключити необмежену кількість сайтів. По суті для нас тепер сайт та реклама - це готовий продукт, який ви можете взяти в оренду.

Сайти робляться неймовірно швидко та зручно і можуть робитись навіть дуже мало досвідченими HTML-верстальщиками. Все працює на універсальних перемінних, які просто вставляються в потрібне місце в HTML верстці та… більш детально про роботу з системою для веб-майстрів ми розповімо в інших статтях.

Наша платформа дозволяє робити сайти, що приносять прибуток за всього за кілька днів. Після створення сайту ми швидко та легко змінюємо все, що нам потрібно, згідно отриманих результатів реклами. Робота з сайтом тепер приносить задоволення, а не вводить в стан глибоко ступору.

Для рекламщиків та адміністраторів

 • ви можете правити тексти та картинки прямо на сторінках сайту або через адмінпанель;
 • одним кліком активувати Google Tag Manager, Google Analytics, ремаркетинг Google Adwords чи Facebook Pixel;
 • автоматичне відправлення події в GTM та GA для відстеження заявок;
 • міні-CRM та більш детальної аналітики (біля кожної заявки вказується ClientID!);
 • зробити повну копію сторінки та швидко виправити необхідні блоки в візуальному редакторі (для проведення А/Б тестування, наприклад, чи створення мультилендінгів);
 • прописати 301 редиректи;
 • створити свій унікальний шаблон;
 • та багато іншого.

Для SEO-шників

 • правка robots.txt;
 • .htaccess;
 • ЧПУ;
 • 404 сторінка;
 • автоматична генерація коректного багатомовного Sitemap.xml;
 • імпорт/експорт усіх сторінок (можна зручно в .CSV файлі прописати усі мет-теги);
 • автоматична оптимізація картинок;
 • теги rel=”canonical”, rel=”alternate”, robots (можливість поставити noindex, nofollow для будь-якої сторінки);
 • можливість додати будь-який код в head чи body прямо через адмінпанель
 • та багато іншого.

Підсумки

Зараз давайте завершимо огляд нашої системи коротким відео, яке презентує більшу частину зручного функціоналу для звичайних користувачів. Для веб-розробників та партнерів буде інше більше деталізоване програмно відео та стаття.

І так, насолоджуємось переглядом відео, задаємо запитання в коментарях та пишемо або телефонуємо в разі бажання співпраці як по створенню сайтів, так і по партнерській співпраці по створенню сайтів на нашій платформі для своїх клієнтів ;)

Виникли запитання? Запитуйте! :)